Organiczne bezglutenowe

Filter
Filtr produktów / Organiczne bezglutenowe / Pokaż 1 - 12 z 14 wyników
Sortuj po
Kategoria
Filtruj
 • Chleb Ryżowy ze Skrobią

  Oceniony 5.00 na 5.
  9,90
  2 Reviews
  9,90

  Produkt dedykowany konsumentom nietolerującym glutenu oraz sportowcom i osobom na diecie bezglutenowej do codziennego stosowania. Duża porcja węglowodanów, aminokwasów i białek stanowi doskonałe i efektywne pożywienie dla ludzi aktywnych oraz powracających do równowagi po odbytych operacjach – zwłaszcza układu krwionośnego i pokarmowego. Często zalecany przez dietetyków przy kuracjach odchudzających. Bezglutenowy Chleb Ryżowy ze Skrobią wypieczony jest wyłącznie na zakwasie świeżym, bez dodatków środków spulchniających.

 • Chleb Jaglany z Komosą

  13,00
  0 Reviews
  13,00

  Produkt dedykowany konsumentom nietolerującym glutenu oraz sportowcom i osobom na diecie bezglutenowej. Zastosowanie mąki jaglanej dostarczyło dużej ilości białek oraz łatwo przyswajanych tłuszczów. Wraz z komosą zostały dostarczone przede wszystkim węglowodany, proteiny i aminokwasy wspomagając tym samym procesy metabolizmu oraz budowę masy mięśniowej. Występujące w nim kwasy OMEGA-3 oraz kwas alfalinolenowy obniża cholesterol a tym samym ryzyko chorób układu wieńcowego. Organiczny bezglutenowy Chleb Jaglany z Komosą wypieczony jest wyłącznie na zakwasie świeżym bez dodatku środków spulchniających.

 • Chleb Proso Skrobia

  Oceniony 5.00 na 5.
  9,90
  1 Reviews
  9,90

  Produkt dedykowany konsumentom nietolerującym glutenu oraz sportowcom i osobom na diecie bezglutenowej. Jeden z najdelikatniejszych wyrobów tej klasy. Przygotowane z myślą o dzieciach oraz osobach starszych przechodzących na dietę bezglutenową. Zastosowana bezglutenowa skrobia pochodzenia pszennego w dużym stopniu wprowadza smak znany z wyrobów glutenowych. Wilgotna struktura pozwala na dłuższe zachowanie świeżości. Bezglutenowy Chleb Proso ze Skrobią wypieczony jest wyłącznie na zakwasie świeżym.

 • Chleb Quinoa Skrobia

  Oceniony 5.00 na 5.
  9,90
  1 Reviews
  9,90

  Produkt dedykowany konsumentom nietolerującym glutenu oraz sportowcom i osobom na diecie bezglutenowej. Po ten chleb sięgają osoby w pierwszej fazie przechodzenia na dietę bezglutenową. Smak, a w szczególności zapach i konsystencja, najbardziej przypominają tradycyjne produkty glutenowe. Zawartość quinoi (komosy ryżowej) zabezpiecza dostawę, do organizmu, dużej ilości białek, aminokwasów, tłuszczów oraz minerałów takich jak potas, fosfor i magnez. Szczególnie stosowany przy dietach odchudzających oraz przy zwiększonym ryzyku chorób układu krwionośnego. Bezglutenowy Chleb Quinoa ze Skrobią wypieczony jest wyłącznie na zakwasie świeżym.

 • Chleb Ryżowo –Jaglany

  9,90
  0 Reviews
  9,90

  Produkt dedykowany konsumentom nietolerującym glutenu oraz sportowcom i osobom na diecie bezglutenowej. Stosowany w pierwszym etapie przechodzenia na dietę bezglutenową – w szczególności u dzieci. Delikatna struktura i smak, łatwa przyswajalność oraz duża ilość węglowodanów i białka w wydatny sposób uzupełniają organizm osób będących na dietach odchudzających bądź uprawiających sporty wysiłkowe. Organiczny bezglutenowy Chleb Ryżowo Jaglany wypieczony jest wyłącznie na zakwasie świeżym bez dodatku środków spulchniających.

 • Chleb Gryczany z Komosą

  13,00
  0 Reviews
  13,00

  Produkt dedykowany konsumentom nietolerującym glutenu oraz sportowcom i osobom na diecie bezglutenowej.
  W szczególności powinien zainteresować aktywne osoby realizujące diety z dużą ilością błonnika. Zastosowana razowa mąka gryczana, połączona we właściwej proporcji ze zmielonymi ziarnami komosy, chroni układ pokarmowy przed ryzykiem chorób nowotworowych wspomagając przy okazji stan aminokwasów, tłuszczów oraz przyspieszając metabolizm. Organiczny bezglutenowy Chleb Gryczany z Komosą wypieczony jest wyłącznie na zakwasie świeżym bez dodatku środków spulchniających.