fbpx

Abonament chlebowy

Chciałbyś czuć zapach ciepłego, świeżego pieczywa każdego ranka, bez konieczności wizyt w piekarni? Jeśli w dodatku dbasz o swoje zdrowie kupując produkty spożywcze najwyższej jakości, tworzone jedynie z naturalnych składników, to koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przez ciągły pęd związany z pracą, obowiązkami i nowoczesnym stylem życia nie jest łatwo na bieżąco zaopatrywać się w żywność, której skład działa korzystnie na nasze ciało. W dodatku nadszedł specyficzny czas, w którym powinniśmy unikać częstego przebywania w dużych skupiskach, dlatego częste wizyty w sklepach nie są wskazane.

Nasze rozwiązanie – abonament chlebowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów opracowaliśmy specjalną ofertę – pakiet pieczywa najwyższej, certyfikowanej jakości. Korzystając z naszej oferty otrzymasz pyszny chleb na każdy dzień tygodnia. Poczuj różnicę w samopoczuciu dzięki śniadaniom z produktami, których receptury tworzone są przez guru BIO piekarnictwa, prawdziwego pasjonata, który poświęca życie na tworzenie czegoś więcej niż zwykłego chleba. Co więcej, nasze pakiety uwzględniają różne diety i preferencje klientów.

W jaki sposób działa nasz program?

W pierwszej kolejności wybierasz pakiet produktów dopasowany do Twoich potrzeb. Co tydzień przesyłamy Ci paczkę z wyjątkowym pieczywem, gotowym do spożycia, ale też specjalnie przygotowanym do zamrożenia. Dzięki temu rozwiązaniu każdego dnia możesz cieszyć się wypiekami, które smakują jakby trafiły do Ciebie prosto z piekarnianego pieca. Do każdej paczki dołączamy instrukcję mrożenia i przygotowania chleba. To naprawdę proste! 

Korzyści z przystąpienia do programu

  • Decydując się na skorzystanie z usług naszej piekarni zapewniasz sobie dostęp do pieczywa, którego jakość nie może budzić nawet cienia wątpliwości. W ten sposób dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich.
  • Koniec z czerstwym, niesmacznym pieczywem lub codziennymi wycieczkami do sklepu. Przystępując do programu oszczędzasz czas i swoje nerwy.
  • Przystępując do programu oszczędzasz też pieniądze! Po pierwsze, wiążą się z nim zniżki, które sprawiają, że ceny pieczywa są naprawdę atrakcyjne. Po drugie, łatwiej będzie Ci rozplanować swoje wydatki w miesiącu wiedząc ile pieniędzy przeznaczysz na tak podstawowy produkt jak pieczywo.

Wybierz swój pakiet

Przygotowaliśmy dwa gotowe zestawy, które możesz zamówić już teraz w naszym sklepie:

Jeśli chcesz skomponować własny zestaw lub skonsultować się ze specjalistą w celu dokonania wyboru, jesteśmy otwarci na wszystkie pytania oraz sugestie. Skontaktuj się z nami! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, ponieważ to na nim od lat budujemy markę Piekarni Nowakowski Tradycja.